Normalisatie evenementen Horeca
Loading...
De TeKa Groep is een toonaangevende en ervaren speler in de Nederlandse evenementen- en horecabranche. Jaarlijks faciliteren we in onze monumentale en industriële locaties circa 1500 evenementen voor gezelschappen van 50 tot 5.000 personen. Wij garanderen unieke locaties, moderne faciliteiten en een hoogwaardige catering voor jouw evenement. Succesvol zijn in de event- en horecabranche. Dat kan alleen als je uitblinkt in beleving en gastvrijheid. De verwachtingen van opdrachtgevers, gasten en bezoekers steeds opnieuw overtreffen. En continuïteit in kwaliteit leveren. Dat zien we als onze missie bij de TeKa Groep. De evenementenlocaties: Amsterdome, Amsterdam – www.amsterdome.nl De Rijtuigenloods, Amersfoort – www.derijtuigenloods.nl Midden Nederland Hallen, Barneveld – www.middennederlandhallen.nl De Werelt, Lunteren – www.dewerelt.nl Het Spaansche Hof, Den Haag – www.hetspaanschehof.nl Het Oude Magazijn, Amersfoort – www.oudemagazijn.nl De Veerensmederij, Amersfoort – www.deveerensmederij.nl Het Centraal Ketelhuis, Amersfoort – www.centraalketelhuis.nl DLC Restaurant, Amersfoort – www.dlcrestaurant.nl Oranjerie Hydepark, Doorn – www.oranjeriehydepark.nl Kasteel De Schaffelaar, Barneveld – www.kasteeldeschaffelaar.nl Kasteel Duurstede, Wijk bij Duurstede www.kasteelduurstede.nl Hoeve Sparrendam, Hoevelaken – www.hoevesparrendam.nl De Garage, Radio Kootwijk – www.garage-radiokootwijk.nl Big Tent Trailer, mobiele eventlocatie – www.depreuverie.nl De Mauritskazerne – www.mauritskazerne.nl De Veenderhoeve – www.deveenderhoeve.nl Het Notarieel Archief, Rotterdam (in 2019) Huize Randenbroek, Amersfoort (in 2019) Gerelateerd

Plaats een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Door verder te surfen gaat u akkoord met onze cookies. meer informatie

HET IS GOED

Klik opPrivacybeleid of op Cookie-informatie. Beoordeel ons dataprotocol U ontvangt een waarschuwing voordat cookie-acceptatie van u wordt verlangt.

Sluiten